Gorący Dzień Kobiet!

Blisko 200 pań skorzystało z oferty Centrum Kultury Książ Wlkp. i postanowiło świętować Dzień Kobiet w Słonecznym Dworze. Impreza zorganizowana 7 marca była również okazją do tego, aby razem z nami celebrować 20-lecie działalności CK. Ta liczba przewinęła się symbolicznie wielokrotnie podczas tego wieczoru. Najpierw dyrektor Mariola Kaźmierczak rozlosowała nagrody-niespodzianki od CK dla 20 kobiet. Później Adam Piechowiak, barman z Poznania, zaserwował 2 razy po 20 drinków dla kolejnych 40 wylosowanych pań. Wcześniej jednak pokazał prawdziwy barmańskim show. Sam sztuce flair poświęca się od 1997 r. Na swoim koncie ma już setki pokazów oraz tysiące zrobionych drinków.

Kolejną atrakcją tej imprezy był Maciej Czarski. Absolwent Polskiej Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, specjalizujący się w gimnastyce powietrznej jest finalistą, zwycięzcą i uczestnikiem wielu prestiżowych konkursów i festiwali Cyrkowych w Polsce i za granicą. Współpracował z takimi instytucjami jak m.in.: Teatr Wielki – Opera Narodowa Warszawa (2015-2016), La Monnaie / de Munt Brussels (2015), Festspielhaus Baden-Baden (2016). Był także jednym z uczestników X edycji show „Mam Talent”.

Podczas Dnia Kobiet wcielił się w rolę szpiega oraz niezapomnianego Toma Cruise’a z filmu „Top Gun”. Jego pokaz pole dance i aktorskie umiejętności bardzo spodobały się uczestniczkom imprezy.

Tym razem o oprawę muzyczną zadbał dj Ketrab, czyli Bartłomiej Gościniak, serwujący paniom największe hity ostatnich kilku dekad.