Dzień Kobiet ‘2017

Prawie 400 Pań bawiło się z nami w restauracji Słoneczny Dwór świętując Dzień Kobiet. To czwarta edycja imprezy w wydaniu dwudniowym.

Dwa wieczory wypełnione muzycznymi, tanecznymi i modowymi wydarzeniami wspominać będziemy długo, myśląc powoli o marcu 2018, kiedy to gwiazdą dwóch wieczorów będzie piosenkarz Norbi.

Z atrakcji towarzyszących najbardziej oblegana było fotobudka firmy MK2 z szaloną obsługą. Bawiące się Panie korzystały też z porad kosmetycznych Ogrodów Urody Joanny Pelczyk i firmy Avon, zaglądały na bogatą ekspozycję produktów firmy FM oraz do stoiska z zaproszeniami i kartkami okolicznościowymi Anny Kowalskiej. We właściwym programie znalazły się życzenia składane przez jedynych obecnych mężczyzn Burmistrza Książa Wlkp. Teofila Marciniaka i Przewodniczącego Rady Miejskiej Sławomira Przybylskiego, profesjonalny pokaz mody kolekcji marki Midori, koncert zespołu Abba Show i… taneczny akcent w stylu Dirty Dancing przygotowany przez utalentowanego tancerza Łukasza Mielcarka i zespół Centrum Kultury wraz z gośćmi: Julitą Porażewską, Moniką Pachurą i Elżbietą Kapcińską, którym dziękujemy za tę taneczną przygodę.

DJ Tomek Walewski, w swoim niepowtarzalnym stylu, serwował muzykę taneczną bawiąc uczestniczki prawie do białego rana.

Dziękujemy za udział w imprezie Paniom z Książa Wlkp. i najbliższej okolicy oraz ze Śremu, Dolska, Poznania i Leszna.Zapraszamy za rok, zwłaszcza te osoby, które miały szczęście wylosować darmowe bilety na Dzień Kobiet w 2018 roku ufundowane przez Teofila Marciniaka, Sławomira Przybylskiego i CK Książ Wlkp.

Organizatorzy Dnia Kobiet 2017: Restauracja Słoneczny Dwór i Centrum Kultury Książ Wlkp.